تعبيرخواب و زمان

 

در این بخش، بی‌بی‌رویا با کمک گرفتن از تجربیات و مطالعات خود به سوالات متداول و بسیار پرسیده شما در مورد تاثير عامل زمان بر تعبير خواب پاسخ می‌دهد. یکی از اسرارآمیزترین جنبه های تعبیر خواب، ارتباط آن با زمان است بنابراين سوالات ذیل ممکن است سوالات شما نیز باشند:

  • سوال نخست، وابسته بودن معنی‌ نمادها به زمان است. آيا معنی‌ نمادها می‌تواند تابعی از زمان باشد؟

پاسخ : تعبیر نمادها گاهی می تواند به زمان وابسته باشد ولي فاكتور زمان لزوما در همه تعابير اثرگذار نيست.

 

  • سوال دیگری كه از سمت كاربران در ارتباط با زمان مطرح می‌شود این است كه چقدر طول می كشد تا رویای صادقه‌ای، تعبیر شود؟

پاسخ : در واقعیت این سوال، پاسخ قطعی ندارد چرا كه طبق تجربه دیده شده است كه گاهی یك خواب، ظرف چند ساعت بعد از مشاهده و به سرعت تعبیر می‌شود ولی برخي خوابها مانند خواب حضرت یوسف بعد از سالیان متوالی (حدود بیست سال) به واقعیت می‌پیوندند.

 

  • یكی از سوالاتی كه مكررا از من پرسیده می‌شود این است كه آیا زمان دیدن خواب در درست بودن آن و تعبیر آن تاثیر دارد یا خیر؟

پاسخ : صادقه بودن و درستی خواب فقط با نشانه‌های خاص آن كه در این مطلب مفصلا توضیح داده‌ام، قابل تشخیص است و برخلاف روایات(احتمالا جعلی) و مطالب شایعه‌وار، روزهای ماه قمری اثر چندانی در درستی خواب ندارند ولی برخی نمادهای خواب با توجه به فصل و زمان دیدن خواب می‌توانند معانی متفاوتی داشته باشند مثلا نماد برف كه با توجه به فصل دیدن خواب، معنای كاملا متفاوتی پیدا می كند.

 

  • آيا تعبير خواب فقط در ارتباط با اتفاقات آينده است؟

پاسخ : خير. تعبير خواب صادقه فقط نسبت به زمان آينده آگاهي‌ نمي‌دهد بلكه گاهي روايتي از گذشته است و حتي ممكن است آگاهي خاصي در مورد زمان حال بدهد.

نویسنده: بی‌بی‌رویا، ۲۰۱۶©

 

مطالب مرتبط

 

معرفی منابع تعبیر خوشایند یا تعبیر درست؟ نشانه های رویای صادقه سندیت خواب تفاوت تعبير خواب و فال

 

به اشتراك بگذار: