تعبیر خواب به سبک بی‌بی‌رويا

تعبیر خواب به سبک بی‌بی‌رويا

 

بی‌بی‌رويا در انجام تعبیر خواب، سبک خاص و منحصر به فردی دارد که منتج از دهها سال مطالعه منابع مرتبط با تعبیر و تفسیر رویا و آنالیز خواب‌های مختلف و یادداشت برداری نتایج حاصله است. او خوابتان را به بخش‌هایی کوچک تقسیم می‌کند که نماد نامیده می‌شوند و بلوکهای سازنده یک رویا می‌باشند. این بلوک‌ها بر همدیگر اثر می‌گذارند و تجمیع و ارتباط و هماهنگی بین آنها، فن و هنر خاصی می‌طلبد که فقط در نتیجه مطالعه، تحقیق و ثبت تجربیات به مدت طولانی به دست می‌آید.

 

مراحل تعبیر خواب

  • روش تعبیر خواب بی‌بی‌رويا به این شکل است که شما خوابتان را به صورت یک داستان و سناریوی بامعنا با نقطه شروع و پایان مشخص از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر ارسال می کنید :
  • بی‌بی‌رويا سناریوی خوابتان را به نمادهای مختلف شامل اشیا، افراد، مکانها و حیوانات و … تقسیم‌بندی می‌کند و سپس تعداد نمادها را به شما اعلام می‌کند که در حالت پرداختی طبق تعرفه ای که در کانال مترجم رویاها اعلام شده -در صورت درخواست برای شما ارسال می‌شود- و مطابق با تعداد نمادها هزینه ای را پرداخت می کنید. در حالتی که طرح رایگان فعال باشد، در صورتیکه تعداد نمادهایتان برابر ۵ یا کمتر باشد به شما اعلام می‌شود که تعبیر خوابتان انجام شده و به صورت ناشناس روی کانال بی‌بی‌رويا قرار می‌گیرد.

  • بی‌بی‌رويا با کنار هم چیدن نمادهای خوابتان و برقراری ارتباط معنایی بین آنها و با کمک گرفتن از تجربیات فراوان گذشته، منابع مختلف روانشناسی و دینی و استفاده از شهود، تفسیر خوابتان را به صورت صوتی و در قالب یک روایت نتیجه گرا و بامعنا بیان می کند.

به اشتراك بگذار:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *