توضیحات بیننده

توضیحات بینندگان خواب

گاهی اوقات توضيحات بيننده ی خواب درباره به واقعیت پیوستن تعبیر آن كمك می‌کند با آن خواب ارتباط بهتری برقرار كنيم بنابراین خواندن آنها خالی از لطف نیست.
در فهرست زیر خواب هایی را می توانید مشاهده کنید که بعد از تعبیر شدن آنها و قرار داده شدن روی کانال بی‌بی‌ رویا، بیننده خواب با ارسال پیامهایی درباره چگونگی به حقیقت پیوستن رویای خود با توجه به تعبیر آن توضیحاتی داده است که خواندن آنها تا حد زیادی بر روش انجام تعبیرخواب صحه خواهد گذاشت و در نتیجه تعبیر را ملموس تر احساس خواهید کرد.

با سلام و شب بخیر خدمت استاد بزرگوار و دوست عزیزم. تعبیرتون بسیار عالی و دقیق بود. بله من خاطره خوبی از مادر شوهرم ندارم
بیشتر...
  سلام. واقعا ممنونم از این تعبیر عالی. من این خواب رو پارسال دیده بودم و بعدا با شخصی آشنا شدم
بیشتر...
    سلام. خواب من كه تعبیر کردین درست بود. شخصی رو دوست داشتم که در موردش دودل بودم و یه شرایطی شد که بهش فرصت دوباره دادم
بیشتر...
تعبیرش خیلی دقیق بود، ممنونم. فرصت که تو تعبیر اومده دقیقا درسته. یه موقعیتی پیش اومد من رفتم خونشون چون علی هم دانشگاهیم بود من تو شهر اونا درس میخوندم.
بیشتر...
واقعا ممنون بابت تعبیر خواب، کاملا درسته . من این روزا توی یه برنامه خودشناسی هستم که استاد کلاس داره روی کودکی ما کار می کنه.
بیشتر...
سلام و ممنون از تعبیر درست خوابتون. پدر مرحومم در قید حیات که بود به دلیل مهاجرت یکی از برادرانم به خارج از کشور همیشه نگران وضع آینده اش بود
بیشتر...
خیلی ممنونم به خاطر تعبیر عالیتون.این پیام رو مامان من فرستاده بود. دقیقا هفته پیش من به عمه م که از لحاظ مالی اوضاع جالبی نداره کمک مالی کردم.  
بیشتر...
سلام، در رابطه با تعبیر این خوابم واقعا درست بوده، از جایی که امید نداشتم و از آرزوهام بود با تلاش خودم، توسط شخصی بهش رسیدم
بیشتر...
سلام. بله من با خواست خودم و موافقت پدر و مادرم بدون اینکه احساس وابستگی آزارم بده به یک سفر علمی طولانی مدت رفتم
بیشتر...
ممنونم از تعبیرتون واقعا همین طوره الان من روانشناسی میخونم که میتونم راهنما و مشاور دیگران باشم …  
بیشتر...
به اشتراك بگذار: