مبانی و نظریات

مبانی و نظریات تعبیرخواب

پارامترهای تاثیرگذار تعبیرخواب

 

یکی از مهمترین مسائلی که در تعبیر خواب باید مورد توجه قرار بگیرد، پارامترها و متغیرهايی است که در مورد بینندگان خواب وجود دارد و در نتیجه تاثير آنها، دو خواب مشابه ممكن است تفسیرهای متفاوت و معانی کاملا متغیری پیدا ‌کنند. (بیشتر…)

تعبیر خوشایند یا تعبیر درست؟

 

در مورد تعبیر خواب، عقاید و باورهایی وجود دارد مانند اینکه اگر خوابی را که ظاهر ناراحت کننده دارد برای كسي نقل نکرده و به آن توجه نکنیم، آن تعبیر و معنای ناراحت کننده اتفاق نخواهد افتاد (بیشتر…)

معرفی منابع

 

یکی از مهمترین و البته منطقی ترین سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید احتمالا این است که مراجع معتبر و منابعی که بی‌بی‌رویا برای تعبیر خواب از آنها استفاده می‌کند چیست (بیشتر…)

نشانه‌های رويای صادقه

 

از میان خواب هایی كه می بینیم و خیلی از آنها زاییده نگرانی ها و مشغله های روزانه هستند، فقط رویاهای صادقه تعبیر دارند. (بیشتر…)

سندیت خواب

 

آیا با کمک گرفتن از آگاهی‌های منتج از یک خواب، میتوان راجع به مسائل مهم زندگی تصمیم‌گیری کنیم یا راجع به افراد مختلف قضاوت نماییم؟   (بیشتر…)

تعبيرخواب و زمان

 

در این بخش، بی‌بی‌رویا با کمک گرفتن از تجربیات و مطالعات خود به سوالات متداول و بسیار پرسیده شما در مورد تاثير عامل زمان بر تعبير خواب پاسخ می‌دهد. (بیشتر…)

تفاوت تعبير خواب و فال

 

منظور از این نوشته، درست یا نادرست شمردن و قضاوت راجع به عمل تفال زدن نمیباشد بلکه درنظر گرفتن و شفاف‌سازی جنبه‌هایی از این کار است که معمولا به آن توجهی نمی‌شود. (بیشتر…)

به اشتراك بگذار: