رویا چیست؟

رویا چیست؟

 

تقریبا یک سوم دوران زندگی ما در خواب سپری می گردد. خوابیدن از دیدگاه علمی، پدیده ای ضروری است که به سم زدایی بدن و بازیابی انرژی از دست رفته در ساعات بیداری کمک می کند. اما آیا تا به حال برایتان جای سوال بوده است که در طی این فرآیند طبیعی چرا رویا می بینیم؟ و اصلا رویا چیست؟

 

از دیدگاه بی‌بی‌رویا، خوابهای ما سناریویی از اتفاقات متعدد هستند که با چشم درون شاهد آن هستیم چرا که قوه بینایی ما در این حالت غیرفعال است.
گاهی اوقات این سناریو را به یاد می آوریم گاهی خیر اما در هر صورت همه ما در زمان خواب، شاهد آن هستیم هرچند به خاطر نیاوریم. بیشتر اوقات داستان هایی که در این فیلم می بینیم ساخته و پرداخته نگرانیها، مشغله ها و کمبودهای ماست اما گاهی اوقات جنس آنها کاملا فرق می کند.
همانطور که هر فردی ممکن است تجربه کند، گاهی اوقات هنگام خواب دیدن در فضایی قرار می گیریم که با فضای سایر خوابها کاملا متفاوت است و حس می کنیم پیام هایی برای ما دارد. این خوابها رویای صادقه نامیده می شوند که نشانه های آن در این مطلب ذکر شده است و از دید بی‌بی‌رویا منشا آنها سیگنال های آگاهی خاصی هستند که از بالا به ما مخابره شده و نوعی الهام محسوب می شوند. سناریوی رویای صادقه در واقع ماحصل امواج آگاهی راستینی است که در جهان هستی پراکنده شده و گاهی اوقات حتی در بیداری نیز تحت عنوان حس ششم با آن مواجه می شویم و دریافت آن فقط بستگی به اجازه آفریدگار دارد.
بی‌بی‌رویا با استفاده از تجربیات و مطالعات طولانی مدت خود در این زمینه کمک می کند این سیگنال ها را رمزگشایی و تفسیر کنید.

 
نویسنده: بی‌بی‌رویا، ۲۰۱۶©

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *