درباره و تماس با ما

درباره و ارتباط با بی‌بی رويا

 

جهان خواب و رویا، جهان بسیار پیچیده و عجیبی است به طوریکه بیشتر افراد ترجیح می دهند به جای مواجهه با اسرار و رازهای پیچیده آن، به پیامهایش توجهی نکنند یا به طور کلی ارتباط آن با دنیای بیداری و واقعیت را انکار کنند. البته این رویکرد در زمان ما بیشتر اتفاق می افتد چرا که کتابهای تعبیرخواب از گذشته نمی توانند با نمادهای دنیای مدرن یا تغییرات بزرگ فرهنگ فردی و اجتماعی امروزه  ارتباط چندانی برقرار کنند و از طرفی روانشناسی معاصر (البته به جز یونگ که جنبه الهام گونه در رویا دیدن را تاحدی قبول دارد) علیرغم پذیرفتن تعبیر خواب به عنوان یک علم و دانش مهم، جنبه پیشگویی و الهام آمیز آن را قبول ندارد و فقط به جنبه ای از آن که انعکاس ضمیر ناخودآگاه و دنیای پیچیده درونی انسان است می پردازد ولیکن در واقعیت، تعبیر رویا هنری است که هم به پیامهای ضمیر بیننده خواب توجه داشته باشد و هم بتواند جنبه های الهام گونه یک رویای صادقه را تشخیص بدهد.
بی‌بی رويا با سابقه ده ها سال مطالعه و تحقیق و آنالیز رویاهای خود و دیگران، در رمزگشایی سیگنال های آگاهی در رویاهای صادقه به شما کمک می کند و علاقمند است که با کسب اطلاعات موردنیاز از بخشهای مختلف این سایت، خودتان معبر رویاهای خود باشید.
بی‌بی‌رویا در تعبير و آنالیز خوابهای پیچیده‌ با چندین نماد شما را راهنمایی می کند زیرا با افزایش نمادها تعبیر به راحتی انجام نمی‌شود و از آنجا که نمادها روی هم اثر می گذارند، معنای یک نماد در کنار نماد دیگر می تواند متفاوت باشد. در هر صورت اگر به دلیل نمادهای خاص یا ابهام در ارتباط نمادها و سایر مسائل نتوانستید این رمزگشایی را انجام بدهید، از طریق راه های ارتباطی ذیل می توانید از بی‌بی رويا مشاوره و راهنمایی بگیرید :

در صورتیکه عضو شبکه های اجتماعی نمی باشید، از ایمیل ارتباطی سایت استفاده کنید : info@bibiroya.com

مهم: لازم به ذکر است تمام مطالب موجود در این وب سایت، تالیف و دست نوشته های صاحب امتیاز سایت بی‌بی رويا می باشد و  تحت حمایت قانون نشر و تالیف دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. هر جا در این وب سایت از مطالب سایت یا فرد دیگری استفاده شده، به صورت ضمنی یا صریح به منبع اشاره شده است. ضمنا هیچکدام از پیام های بخش شیرینی شانسی و یک جرعه آرامش از گفته های بی‌بی رويا نیست و در واقع این گفته ها، نقل قول های معروف از افراد مختلف هستند که خیلی از آنها زبانزد مردم می باشند ولی گوینده آنها بعضا مشخص نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *